abcfv.cz > Pro podniky a instituce

JAK VYUŽÍT NAŠICH SLUŽEB

Hledáte vhodného partnera pro finanční vzdělávání zaměstnanců ve Vašem podniku?

Naše vzdělávání uspokojí i ty nejnáročnější. Vychází z metodicky i odborně vyzrálých konceptů, využívá nejnovějších poznatků finančního poradenství, zároveň však umí být srozumitelným pro každého, a to je naše největší přidaná hodnota.

Chcete kvalitně proškolit Vaše zaměstnance?

Pro obecné, kompletní posílení finančních znalostí doporučujeme 2-denní kurz Finanční minimum. Hledáte-li kratší nebo zajímavější formu, Hra Peníze navíc je vhodnou volbou. Pro zaměření na prevenci finančních rizik jsou ideální diskuse s odborníky či kombinace. Pro další zaměření a témata realizujeme kurzy na míru.

  • Finanční minimum pro zaměstnance, 2-denní kurz, obecný koncept, základní znalosti pro stabilizaci a zlepšování finanční situace.
  • Peníze navíc – hra o život(ě), 6 hod hraní, zážitková forma, posílí znalosti, zlepší uvažování, osvětlí nástroje.
  • Diskuse s odborníky, rozsah různý, nejčastěji 2x45 min, zaměření na prevenci finančních rizik nebo na inspiraci a doporučení pro osobní finance.
  • Kurzy na míru, diskuse, semináře, tréninky zaměřené nejčastěji na prevenci předlužení, finanční rizika v praxi, plynulé financování či plánování a rozpočet.

Máte jinou představu? Napište nám a zeptejte se.

Hledáte způsob, jak interně „prodat“ finanční vzdělávání?

Finanční témata se obecně netěší velké oblibě, většina lidí se domnívá, že se vzdělat vůbec nepotřebuje. Nám se osvědčují čísla (např. zadlužení domácností, nárůst exekucí, úroveň finančních znalostí) a konkrétní příklady (např. registr dlužníků, centra pro finanční tíseň). Velmi vhodná je také anketa mezi zaměstnanci jako skrytý či neskrytý minitest znalostí. Můžeme pomoci s materiály i osobní účastí, věnujeme se tomu v rámci osvěty. Na vyžádání rádi podpoříme i Vás.

Máte na starost vzdělávání zaměstnanců, uvědomujete si důležitost i výhody finančního vzdělávání pro obě strany a hledáte odborného partnera pro vytvoření funkčního konceptu?  

Napište nám, navštívíme Vás, dle zadání navrhneme koncept a skladbu vhodných aktivit.

Potřebujete další informace?

Neváhejte a ptejte se.

 

Prohlášení o ochraně osobních údajů a souborech cookie

loading
NASTAVENÍ COOKIES